NRW Championship Piraki с K

златен медал

Завръщането на бившия световен шампион Феликс Щурм (40-5-3, 18 години) е все по-близо и мястото вече е фиксирано. Стърм ще проведе първата си битка от над четири години на 19 декември в.

Германският полутежка категория Серж Мишел (11-1, 8 K.o.) се бие тази вечер в английския Wakefield срещу латвийците Ricards Bolotniks (17-5-1, 7 K.o.) за Златния договор на.

Второто издание на Световната купа по бокс в Кьолн ще се проведе от 17 до 19 декември 2020 г. в Motorworld в Кьолн. Организатор е DBV, който активно подкрепя SC Colonia Köln.

За тежката категория Том Шварц (26-1, 18 години) нещата стават сериозни. В неделя на Петдесетница тази година се казва, че е ударил бившата си приятелка Теса. След това бе отстранен от боксовата конюшня на SES.

В продължение на години Махмуд Чар (31-4, 17 години) защитава титлата на WBA като "редовен" световен шампион на WBA в тежка категория, която печели след победата си срещу Александър Устинов (36-4, 27 K.o.).

NRW шампионат: Пираки с нокаут победа

На финалите на шампионата на NRW в Гелзенкирхен имаше сравнение между двама големи съперници в бокса: SC Colonia 06 Cologne и боксовия център Мюнстер. В събота шест от общо 17 дуела бяха с SC Colonia. Джорди Мазиета спечели първия златен медал за своя клуб без битка и Ясин Огул също спечели в този режим. Кьолнът трябваше да играе срещу своя съотборник Ибрагим Базуев, но той отмени старта си.

Лекият Yigitcan Özev излезе на ринга за BC Alder, но ще се премести в спортния център в Мюнстер. На финала той демонстрира потенциала си срещу Zalgai Laghmani от Borbeck, който победи единодушно.

Два пъти имаше грандиозни схватки между боксовите крепости: полусредната категория Илах Ал-Магамсе беше победен за малко от Колонияс Джонатан Зумбе. Последният кръг беше решаващ, преди това беше равен. Съдиите обявиха Зумбе за победител.

Битката между Джейсън Куанса от средна категория от SC Colonia и Назири Пираки беше грандиозна. Отначало нещата не изглеждаха добре за Пираки, тъй като той получи предупреждение за притежание, което можеше да му отнеме победата. Затова не се поколеба дълго, нокаутира Куанса с лява кука по главата. и осигури заглавието.
В полусредната дивизия, Морад Меленбек от Мюлхайм се боксира срещу ас Колония Владимир Фрюсоргер. И двамата бойци са водили дуел при равни условия. Тясната победа отиде в Кьолн, въпреки че присъдата можеше да бъде различна.

Bantamweight Janek Gomann от FC Köln-Kalk искаше да покаже на публиката, че дори на 35 години, вие далеч не сте на възраст. Той се бори за злато срещу германския шампион Younes Zarraa от SG Kaarst. Зараа заслужаваше да спечели, защото Кьолн атакува безусловно само в третия кръг. По това време вече беше твърде късно да обърнете битката и да предизвикате Zarraa за титлата. Треньорът на Kalk Мехмет Хемден: „Янек боксира по един бой годишно. Това е твърде малко практика, за да оцелееш срещу велик човек като Юнес. "

Още един златен медал спечели Робърт Мия от Хилден срещу Малик Аксакал от Ботроп. Съвсем наскоро двамата се изправиха един срещу друг на финала на областния шампионат, в който Мия явно доминираше. Роденият в Хилден трябваше да работи усилено за титлата NRW, защото Аксакал се беше подготвил добре. Мия убеди с по-добрите си попадения от половин разстояние.

С победа в работата, тежката категория на Шалке Soner Yildiz се наложи над Melih Bayrak от Бон. Yildiz трябваше да отстъпи в последния кръг, защото стилът му беше изтощителен.

Жените също се бориха за злато и сребро: Лучия Лангер загуби в леката категория от Катрина Машков на Борбек. Жената Ахлен не беше ясна за дясното излагане на Машков.

Бирте Букмайер спечели още един златен медал за боксовия център в Мюнстер. Тя победи Сейда Салабас от Хам.

Anja Moskil от BC Köln-Ost стана шампион в полусредна категория на NRW. Третото европейско първенство от 2014 г. надделя над умна боксьорка Дженифър Потмайер от Дортмунд.

Средният Рейн се превърна в най-силния район в А-клас.