Намерен три пъти; Чуто и все пак изгубено

Естрих. Така че няма да е с квалификацията на лигата NRW на Oestricher. В изключително важната игра срещу единадесетото място в таблицата от Гладбек, защитата на спортните фенове разкри слабости, повдигащи косата и буквално покани домашни гости да спечелят.

чуто

Футболна лига: SF Oestrich-Iserlohn - Германия Гладбек 3: 4 (1: 0). Докато гостите бяха доволни след играта като снежните крале, разочарованието на домакините беше буквално осезаемо. Три пъти бяха повели срещу съперника, който в момента е насоката за NRW League. Германците изравняват също толкова често и след това най-накрая поемат последния удар, който, след като домакините вече изостават на шест точки, свежда надеждите им за класиране до нула.

Острихърът даде да се разбере още от първата минута, че в Шледде много се случва за тях. Сарисой и Долезич вече водеха в първите 120 секунди. След това обаче много малко се случи пред портите въпреки първоначално много обидната ориентация на двата отбора. Плачек измисли опасност само в 26-та минута, но с глава на Шерер. Донякъде изненадващо преднината преди почивката. След изстрела на Placzek рожденикът Sarisoy се праши (44).

Това попадение даде нов тласък на домакините и те започнаха добре след почивката. След корнер на Шеер, Швиер имаше предвид 2: 0. Това очевидно послужи като сигнал за събуждане за гостите, те оказаха по-голям натиск, но не бяха опасни от играта. Но това в крайна сметка беше без значение, тъй като проблемите с координацията в защитата на спортните фенове изведнъж определиха сцената. Свободният удар на Зиберт пресича приятели и врагове в далечния ъгъл (53-и). Не само в тази ситуация публиката попита: „Къде беше пазачът Лимберг?“ Така че дори след подновената преднина, за която Табаноголу беше осигурил хубав удар от остър ъгъл (62-ра). Седем минути по-късно Йозкая благодари с 2-2 - отново след корнер.+

Веднага след централния удар Естрихер също изпълни ъглов удар и доказа, че защитата на Гладбек в никакъв случай не е солидна. Schweer използва това, за да направи 3-2 (70-та). Но и този път радостта не продължи дълго. Когато домакините от лявата защитна страна не успяха да откъснат топката, Зиберт центрира, а Зейнулаху им благодари с изравняването 3-3.

Този по-нататъшен провал удари местните жители до основи. Германските народи усетиха това и последваха примера. При изстрел от завоя на Ерсой Лимберг беше на място (79-и). От друга страна, SFO-Elf тичаше твърде бурно. И точно това трябваше да отмъсти. След кратък ъгъл, друг фланг отплува покрай приятел и враг. Зейнулаху се изкачи на далечния стълб и с глава накара гостите и техните фенове, пътували с него, да танцуват от радост (88).