Играна три пъти и загубена три пъти: CFC губи срещу FC Viktoria Berlin

Футбол "Виждате, че моите момчета бяха много нервни още от първата минута."

ФК "Хемницър" беше ударен силно в началото на сезона на регионалната футболна лига 2020/21. На родния стадион Ан дер Гелертщрасе отборът на главния треньор Даниел Берлински загуби с 1: 2 (0: 0) срещу явно по-добър отбор от столицата. CFC е играл срещу Виктория три пъти в историята си и е губил три пъти. "Видяхте, че момчетата ми бяха много нервни от първата минута. През първите 25 минути не бяхме добри в играта, но всичко се получи във Виктория. По-специално през второто полувреме определено се подобри. Но като цяло беше за нас е използван ден. Сега знаем къде се намираме ", каза Берлински.

загубена

Берлин започва силно

Играта видя общо 687 зрители, въпреки че гостуващите фенове не бяха разрешени. Но това, което приятелите на кръглата кожа видяха на седалките си, накара небесносинята душа да потръпне веднага след свирката. Защото берлинчани веднага поеха инициативата и можеха да поведат в 3-ата минута. Но Кристофър Тейзен избута топката покрай наказателното поле. В 17-ата минута Никлас Хохенедер направи голям гаф, който вратарят на CFC Якуб Якубов можеше да изглади само с използването на всички свои умения. В крайна сметка домакините плуваха малко свободно, без да получат суверенитет на поляната. Малко преди почивката Тобиас Мюлер се оттегли от 18 метра, но ударът му пропусна. Като цяло стана относително рано, че предстои още много работа на полигона за Берлински и неговия персонал.

Дарч удря твърде късно

И двата отбора отидоха непроменени във втория кръг, който започна с обща размяна на удари в средата. В 51-ата минута домакините изнесоха много полезна атака напред, в края на която Дани Брайтфелдер с глава насочи игралната техника от централна позиция точно над гредата. Веднага след това Виктория показа как работи. Пардис Фарджад - Азад вкара 1-0 за гостите (53-та). Хемниц можеше да изравни веднага чрез Тим Кампулка. Но изстрелът му премина точно над корпуса. С двойна промяна в 66-ата минута Берлински искаше да зададе нови импулси. ФК „Хемницър“ със сигурност действа по-добре за разлика от първото полувреме, но Берлин почти не се разклати. По ирония на съдбата бивш Хемниц, а именно Киммо Марку Хови, завърши контраатака до 0: 2 в 81-ата минута. Следващият гол на Александър Дартш в 88-ата минута за съжаление дойде твърде късно.

ФК Хемницър: Якубов - Милде, Хохендер, Видович, Кьолер - Камупка (75-и Дартш) - Беко (66-и Фрайбергер), Бикел, Мюлер, Кнехтел (Огбиди) - Брайтфелдер

Голове: 0: 1 Фарджад-Азад (53-та), 0: 2 Хови (81-ва) 1: 2 Дарч