Уважаеми посетител, добре дошли на Handballecke.de - Форумът по хандбал от фенове за фенове. Ако това е първото ви посещение тук, моля, прочетете помощта. Обяснява подробно как работи тази страница. За да използвате всички функции на тази страница, трябва да помислите за регистрация. Моля, използвайте формата за регистрация, за да се регистрирате тук или прочетете повече информация за процеса на регистрация. Ако вече сте регистрирани, моля, влезте тук.

Понеделник, 20 ноември 2017 г., 11:46 ч

Дуке

Понеделник, 20 ноември 2017 г., 11:49 ч

Можете да играете добре и пак да губите, но също така можете да „не играете толкова добре“ и пак да печелите.
Някъде не се побираше, крайният резултат е ОК, добре, можеше спокойно да бъде още 5 гола за нас, но в последните 5 минути спряхме да хвърляме, противникът хвърли, ТуС не. Не можахме да продължим дълго със защитата на ТВК, момчетата ни затрудниха. В нито един момент от играта те не бяха опция, но бяха и неудобен противник. Какво не пасваше. На 5-ата минута хвърлихме първото попадение, на 11-ата минута второто, на 23-ата минута беше 7: 8 и че в таблицата петнадесета, това беше малка диета за хвърляне, беше изненадващо от TVK -лер чу, че би си представил Ферндорф по-добре.
Но в крайна сметка завършваме с „избършете си устата и продължете“, получихме 2 точки, все още сме на НУЛА, есенни шампиони и знаем, че можем да се справим по-добре.
В крайна сметка ТВК пое по-трудно темпо, което бързо доведе до 2 червени картона в рамките на 6 секунди в последната минута, по-скоро приличаше на хокей на лед, отколкото на хандбал.

Хандбална поговорка на седмицата:
90 минути за 0-0, не благодаря, играя хандбал!