Младият страж на Айнтрахт покори сърцата на публиката

Старши треньорът на Айнтрахт Ирина Дмитренко успя да запише успешен старт на сезона благодарение на оптималната тренировъчна подготовка със своите гимнастички.

страж

С най-младата през 2000 г. групата направи добро впечатление в актьорския състав: Аделин Женикейва, Анабела Мартенс, Мишел Матейс, Джулия и Олга Горсел на шампионата на Гауме в Кастроп-Рауксел, публиката взе сърцата на осемгодишния. Групата стана Gaumeister 2008 в първото си състезание.

В индивидуалното състезание в KLK 9 Мария Брагина спечели титлата Гаумейстерин.

Седем гимнастички от TSC Eintracht стартираха на шампионата на Вестфалия в Мюнстер. В KLK 10 Валерия Абросимова зае първо място при първия си старт в тази група за изпълнение. Нейната съотборничка Катя Фрезе, която успя уверено да победи конкуренцията си в SWK 10-12, постигна същия успех.

В JWK 13-15 Анна Орлова постигна забележително второ място. В FWK 16 Ела Шнайдерман беше четвърта, Ребека Анкра шеста и Селина Пудел седма.

Гимнастичката на Айнтрахт Алена Сасанова отлетя за международния турнир в Ню Йорк с Ирина Дмитренко. В този турнир се състезаваха гимнастички от Германия, Италия, Норвегия, Украйна, Русия и Турция. В битката в четири посоки Илена зае впечатляващо шесто място, на финала с топката беше трета.