Местният спорт Кел се противопоставя на Тенинген напразно новини за Ортенау - Офенбург

Гърло (id). Kehler FV постави всички задръжки срещу лидера през второто полувреме, даде на фаворита открита размяна на удари и дори му беше позволено да мечтае за точка до 75-ата минута. "Тогава напълно ненужен наказателен удар обърна играта и я обърна на главата", каза треньорът на KFV Бора Маркович, тъгувайки за възможната изненада. С двама допълнителни нападатели, Вулкано и Кибард, Нула беше близо до 2: 2 малко преди края, но гостът удари 3: 1 срещу разтворена защита на Келър.

новини

Домакините имаха обещаваща сцена в първите няколко минути, но Хък се провали с глава с глава към вратаря на гостите. Тогава ФК Тенинген триумфира, пусна топката и опонентите да тичат и благодарение на Саджомо и Карвальо имаше наднормено тегло в халфовата линия.

Така че не беше чудно, че след първите дадени шансове на гостите 0: 1 падна чрез воле на Саджомо. Гостът беше доволен от него и последваха 30 скучни минути. Екипът на KFV имаше твърде много уважение и също така направи много индивидуални грешки в подаването. Тенинген имаше добра сцена до почивката от Кнайкър. При местните Тимо Факелман предизвика объркване в наказателното поле на гостите с прекрасно центриране, а Хък провери с остър удар вратаря на гостите.

След смяната KFV пое командването и изненада първия в таблицата, който имаше късмет в 55-ата минута, защото защитникът Cosar спаси в остра нужда. Шест минути по-късно ангажиментът на Kehl беше възнаграден. Муса Какичи, иначе добре защитен от Робърт Микния, не даде шанс на затварящия човек.

Тенинген вече беше изтръгнат от всички мечти. Треньорът на играч Швинкендорф доведе Фишер и се промени. Но едва в 75-ата минута гостът се върна на победния път, когато Старке падна в наказателното поле на Келер и реферът реши дузпа, която Саджомо безопасно преобразува.

Кел не се предаде, хвърли всичко напред, но гостът изигра своята хитрост и взе окончателното решение с 1: 3.

Келер ФВ - ФК Тенинген 1: 3 (0: 1)

Кел: Дени - Райхман, Льофлер (79-та минута Вулкано), Фолхабер, Лап, Факелман, Мок, Хък (Кибард), Чакичи, Незиров, Нуала.

Тенинген: Ернст - Косар (65-та минута Швинкендорф), Михния, Гербер, Саджомо, Кочур, Танг Ху Ви (73-та минута Незиров), Кнайкер, Старк, Бланко-Карвальо, Луарамп (63-та минута Фишер).

Съдия: Шерер (Фишинген) - зрители: 300. Голове: 0: 1 Саджомо (13-и); 1: 1 cakici (61-ва); 1: 2 Саджомо (75-та/наказателен удар); 1: 3 силен (87.).