Кутии за вечеря: Ник Биер гарантира първата домакинска победа, тогава професионалистите бързат

В своята хумористична приветствена реч за 9-ия вечерен бокс, Вернер Казимир също показа сърце за 200-те зрители в разпродадения Йохан-Тролман-Хале. "Надявам се, че няма да има ранна победа, така че всеки да може да се възползва от боевете", каза председателят на БК Гифхорн. С аматьорите желанието му се сбъдна, трите професионални битки приключиха бързо - никой от тях не премина повече от два рунда.

вечеря

Мохамед Амири изнася бурен дуел

Отне известно време на местния герой да спечели за първи път. Във вътрешния дует на кадетите на BCG между Абдула Ридел и Баки Йозкан нямаше рейтинг. Гифхорн Пол Вернер (младеж до 60 килограма) загуби срещу Баран Акман (Залцгитер) по точки, Мохамед Амири (мъже до 70 кг) направи равенство от Мерт Икилмаз (Залцгитер) в бурен двубой.

Бирата гарантира първата домакинска победа

След това Ник Биер осигури първата домакинска победа. Стартерът на Световната купа и кандидат за олимпиада показа пълната гама от своите умения срещу Джонатан да Силва. "Той е добър противник", каза бирата в полусредна категория за Wolfenbütteler, който, разбира се, му даде свобода само когато се възстанови малко след двойното си покритие. „Сега искам да се боксирам още по-гъвкаво, да донеса повече ръце и повече действия“, каза Gifhorner след спечелването на точките. "Това се изисква в международен план."

Хвърля кърпа

Професионалистите бяха ниски, но интензивни. Гамсенерът Башир Идиев постави Сърдан Зарич под натиск от самото начало, във втория рунд сърбинът беше преброен два пъти - след 2:15 минути ъгълът на Зарич хвърли кърпата. „Щастлив съм от това, можете да принудите такъв нокаут. не ”, каза полусредната категория Идиев, който беше приветстван от редица колеги. "Хубаво е, че можех да покажа ударите, които тренирах на тренировка."

Рейс печели след 87 секунди

За Идиев това беше четвърта победа, Артур Рейс от Волфсбург веднага изравни нивото. Той работи върху сърбина Милан Михайлович в продължение на 1:27 минути, след което свърши. "Това е добре за моята статистика", заяви супер средната категория Рейс, чийто първоначален противник трябваше да отмени поради болест. "Ето защо съм благодарен, че тази битка се случи при толкова кратко време."

Европейският шампион на WBO също печели рано

И накрая, Патрик Рокол, Брауншвайг, европейски шампион в супер средна категория на WBO, победи босненеца Мирза Ганич в началото на втория кръг. Тези бързи решения не накърниха успеха на бокса за вечеря. „Това беше“, докато Рейс удари нокътя по главата, „успешно събитие с добри битки“.