ПРЕССЪОБЩЕНИЕ: KSV остава в горната част на таблицата

Въпреки тясното поражение в Шилтигхайм, борците на KSV претендират за върха на таблицата след уикенда с 2 битки. Шилтигхайм загуби при Вайтенау-Вислет в събота и се измъкна назад зад Хегауер. Това означава, че тези три отбора са изравнени за първите 3 места.

прессъобщение

В съботния двубой пред собствената си публика, борците на KSV с долна светлина Kappel имаха малко проблеми и уверено си осигуриха точките.

До 57 кг (от фр.) Янник Кьопсел рамене на Кристиан Кох в равенство 6: 6 точно преди почивката (4: 0).

До 130 кг (гръцки), Ролф Келер се приспособяваше все по-добре към Франк Весер, който беше 35 кг по-тежък, с напредването на битката, водеше точка по точка до победа (8: 0).

В клас до 61 кг, (gr) Philipp Ruh отново се ангажира с битката срещу Fabian Wagner. В позицията на земята той го имаше здраво под контрол и също се обърна до победата за превъзходство (12: 0).

До 98 кг (фр.) Стефен Мак рамене на болния Бастиан Франк още в началото (16: 0).

В категория до 66 кг (фр.) Ханес Зубер влезе в отбора и успя да спечели превъзходна победа срещу Пит Кана (20: 0).

И дори след почивката, Хегауер остана по-добър. Първоначално Даниел Уе нямаше съперник в 86 кг (гр) (24: 0).

В 66 кг (гр) Рубин Куни предложи забележителна битка срещу Макс Онемус и го вдигна през втората минута (28: 0).

Ингмар Плац стартира с 86 кг (фр.). Той претърпя единственото поражение за вечерта и загуби на рамо от Джонатан Щутц (28: 4).

До 75 кг, Лучан Лукачи също предложи битка с много действия и победи Силвиус Шнайдер също превъзхождащ (32: 4).

И последните точки също отидоха при Хегауер. Мартин Хирт постигна точка победа във вълнуваща битка срещу Феликс Вагнер (34: 4) в гръцки 75 кг.

С помощта на Weitenau-Wieslet, Hegauer претендира за върха на таблицата и ще се състезава в Urloffen следващата събота, за да спечели точки и там.

Студентският отбор беше очевидно победен от лидера Тросинген с 6:25 и може да си даде дъх след първите 4 дни на битката преди него, след това на 20 октомври. отива в Айххалден.