Борците остават трети в таблицата Salzgitter Salzgitter Zeitung

Luckenwalde Salzgitteraner губят в Luckenwalde.

борците

За момента борците от състезателната група на Salzgitter нямат право да скачат на второ място в регионалната лига Sachsen-Anhalt. В събота борците на Eikel загубиха гостуването си пред 300 зрители срещу 1. Luckenwalder SC с 11:22.

Четири успеха в девет битки не бяха достатъчни, за да спечелят отборната битка срещу Luckenwalder. Salzgitteraner стартира отслабен с двама резервисти. Роман Шмит (130 килограма безплатна тояга) загуби на рамене от Руслан Григорян само след 27 секунди, Берт Льопер (80 килограма гръко-римски) трябваше да признае поражение по точки срещу Андреас Забел. Последва ново поражение за Navieed Hussaini (75 килограма свободен стил) срещу Joshua Morodion. Срещу германските шампиони А от 2016 г. той победи раменете с десет точки назад.

Даурбеков няма достъп

Поражението на Имран Даурбеков (86 килограма свободен стил) срещу 19-годишния Себастиан Нелс беше изненадващо. В продължение на почти два пълни рунда той не можа да намери начин да се сдобие с опонента си и в крайна сметка загуби сериозно по точки. Бенджамин Зиарати (98 кг. Рим. Римлянин). Поставете тежка битка срещу Майкъл Нахтигал на тепиха. След цели шест минути бойно време беше 6: 6 по точки, отборната точка остана за Зиарати.

Massud Khesraw (57 килограма свободен стил) и Fouad Guendouzi (61 килограма римлянин) се справиха по-добре, въпреки че те също трябваше да изминат цялото разстояние в битките си, но в крайна сметка всеки успя да осигури три отборни точки. Така че единственият 4-точков доставчик на гостите беше Хас-Магомед Дагиев (66 Кило Фрайстил), който сложи противника си Джъстин Ханиш на рамото след около три минути бойно време.

Таблицата остава непроменена с този резултат. Luckenwalde все още се класира на второ място, Salzgitteraner - на трето място. „В чисто математически план победата в релето все още е постижима“, каза говорителят на KSV Торстен Шулд. fs