Айнтрахт Алт Рупин тръгва след почивката (с галерия)

Национален клас Запад: Алпинистът си осигури ясната победа в дербито срещу Lindower SV благодарение на увеличаване на представянето.

айнтрахт

Футболна национална класа Запад: Айнтрахт Алт Рупин - Линдоуер СВ 4: 0 (0: 0). Голове: 1-0 Филип Волф (52-ра), 2-0, 3-0 Томас Новицки (61-ва, 73-та), 4-0 Анди Хорн (83-та).

В крайна сметка това беше може би гол или два твърде високи. Но ако погледнете играта през пълните 90 минути, победата на дер Айнтрахт Алт Рупин срещу Lindower SV беше заслужена. С 4: 0 (0: 0) протежетата на треньора Даниел Краатц държаха надмощие пред 115 зрители, но дълго време беше трудно за напълно обновения LSV-Elf, който беше изправен пред някои обвинения през седмицата заради полските новодошли. "Това беше тежката игра, която очаквахме, първото полувреме беше като износване", призна треньорът на Айнтрахт след мача.

И Даниел Краатц беше прав: хората му първоначално не намериха средства срещу трудно оценимите гости от градчето с три езера, преследвайки най-вече кръглата кожа в собственото си пространство и трябваше да се защитават през първите няколко минути. В Линдоверн треньорът на играча Дариуш Бучински дирижира от централната защита, преди Адриан Уласович да даде творчески моменти. Бившият Altlüdersdorfer Nando Mach служи отлично, но последният намери господаря си в силния париращ пазач на Айнтрахт Дени Фишер. От другата страна домакинът стигна до опасно заключение само веднъж на полувреме, но Пол Неттелбек реагира блестящо в случая на зелено-белите с защита на крака. "Lindow започна добре и можеше да поведе. Нямахме идеи", критикува Kraatz, който имаше асо в ръкава за втората секция.