Как бихте могли да загубите тази игра?

СГ Дернау II - СВ Крип II 4: 3 (2: 1)

тази

На 5-ия мач на Kreisliga D North, SV Kripp II направи гост в SG Dernau II и загуби мач, който никога не бива да бъде загубен. Но първо нещата първо: Минаха само няколко мига, когато съдията реши, за учудване на всички, че домакините ще имат наказание с ръка. Домакините приеха подаръка с благодарности и отбелязаха ранно преднина с 1: 0 (1-та минута). Гостите не бяха възпирани и намериха своя път в играта. В 7-ата минута Патрик Доногю имаше изравнителния удар на крака, но се провали заради добродушния вратар на домакините. Моменти по-късно отново Доногю пропусна изравняването. В 21-ата минута Ян Малеки се провали в един на един срещу вратаря на СГ Дернау II. В 25-ата минута Крипър най-накрая можеше да развесели. След подаване от Ян Малеки, Никлас Кат отбеляза 1: 1. В резултат на това имаше допълнителни възможности гостите да стрелят, но те останаха неизползвани. С втория си удар към вратата в съкратеното време на първото полувреме домакините успяха с още едно начално попадение да изравнят с 2-1. Отклонена топка попадна несъстоятелна във вратата на яслите.

Във втория кръг се разви смесена игра без големи шансове за гол. От нищото домакините увеличиха до 3-1 със свободен удар в 61-ата минута. Малко преди това Ян Малеки удари противниковия алуминий и пропусна изравняването. В 71-ата минута Тобиас Дюнебиер върна гостите в играта с целта си да направи 2: 3. Божествената дружина искаше още и хвърли всичко напред. С контраатака домакините успяха да изравнят с 4-2 само три минути по-късно, от подозрителна офсайдна позиция. Въпреки дефицита от два гола, Крипър опита всичко и успя да развесели следващия гол в 85-ата минута. С обединени сили гостите избутаха топката над линията и се надяваха на изравняването. В крайна сметка голмайсторът беше Тобиас Баркентиен-Хеблинг. В последните минути имаше още възможности, но целта да се направи 4: 4 вече не искаше да падне.

В крайна сметка Kripper губят игра, в която доминират за дълги участъци, а също така са значително по-добрият отбор по отношение на играта. В допълнение към собствената му последна слабост, имаше и някои съмнителни съдийски решения, които в крайна сметка запечатаха поражението на Крипър. Отрицателният акцент на съмнителните решения беше жълто-червеният картон срещу плеймейкъра Никлас Кат в спиране на времето.

Следващият съперник за SV играчите е SV Leimersdorf II следващата неделя.