Доклади от мачовете за юноши: победа в дерби U12/изключителна U11 в английската седмица!

C2 - FC Biberg (3: 3)
KSC C2 се бори със заслужено равенство 3: 3 (1: 3) срещу FC Biberg. След дефицит 0: 1 и 1: 3 отборът показа страхотен морал и се награди с точка в края. Головете за KSC вкараха Бен Майгер, Лукас Неделе и Филип Вайнбендер. Така те останаха непобедени в четвъртия пореден мач и успяха да пробият път до 6-то място в таблицата.

мачовете

Сензационна победа на U13-2 в Хаар с 16: 1

Още от първата минута нашите U13-2 доминираха в играта в Хаар. Само след 8 минути беше 2-0 за Кирххайм след голове на Килиан Юргенс и Дейвид Боненгел.

Воден от стратегите на полузащитата Фабио и Дейвид, отборът разработваше един шанс след друг.

Янник Принц увеличи на 4: 0 с дубъл в 10 и 12 минути.

Само минута по-късно капитанът ни Фабио Харейнър плени топката в средата на полузащитата и увенча страхотни самостоятелни усилия с удар в десния ъгъл, за да направи 5-0.

След това Янник вкара мечтания гол за деня, за да направи 6-0. След центриране на Леандър Цимпелман, Янник заби топката в мрежата със страничен пулър.

Янник вкара четвъртия си гол преди почивката, след което Флориан Дорн, Маркус Мородер и Фабио Харайнер вкараха на полувремето 10: 0.

Но екипът далеч не разполагаше с достатъчно. Флориан Дорн отбеляза втория си гол малко след почивката и третия гол след минута.

13 и 14: 0 се върнаха към шапката на Янник. Килиан вкара втория си гол 5 минути преди края, а Янник изпълни страхотно подаване от Фабио чрез 3-ма мъже до 16: 0 и вкара 7-ия си гол в играта.

Утешителният гол за Хаар падна в последната минута до крайния резултат от 16: 1 за Кирххайм. ГРАНДИОС !

U12 I - SV Heimstetten (2-0)
След суверенна победа в дербито, KSC се насочва към първенството на областната лига!

Заключение:
U12 на Кирххайм играе изключителен сезон и отнема 15 победи за сезона. Последното поражение е сега преди година, тогава 1: 3 срещу TSV 1860 Мюнхен. В останалите 3 мача за сезона сега е важно да се подобри точността в края и да се подгрее за изпадане.

U12-2 си върна лидерството на масата!

С най-доброто представяне през сезона през първото полувреме, момчетата поставиха основата за победата с 6: 0 при гостуването на SC Baldham Vaterstetten. Още от самото начало момчетата от Кирххайм показаха голяма готовност да бягат, много добро разположение на стаите и високо качество на подаване, така че треньорът да се наслаждава максимално на играта на момчетата си. Поздрави за SC Baldham Vaterstetten, чиито момчета създадоха страхотно надграждане на играта на моменти и въпреки че изоставаха, търсеха игриво решение до края. През следващите седмици KSC ще трябва да поддържа доброто представяне през целия сезон, за да остави състезанието зад себе си до края на сезона!

U11 - FC Sportfreunde (4: 2)
Момчета от KSC спират лидера на лигата!

Заключение:
U11 се връща към старите си сили навреме и успява да доминира над противниците с много ентусиазъм. За нас е много по-лесно да създаваме възможности за голмайсторство, действаме по-смело и защитаваме много фокусирани. Само резултатните шансове оставиха много да се желае, тъй като в мача срещу FC Sportfreunde резултатните шансове бяха достатъчни за цял сезон. Двуцифрен резултат би бил спечелен с малко по-спокойствие пред противниковата цел и лесно постижим.

Отчет за турнира U11 от предварителния кръг на Merkur - Cup 10.05.2018 в Unterföhring!

Заключение:
KSC Kods отново предложи страхотно представяне. Във финалите на кръга обаче нивото отново се повишава значително и тогава е важно да използвате по-успешните страхотни шансове и да се възнаграждавате по-често за игривите усилия.

U11 печели C + R Cup 2018!
U11 увенча перфектната седмица със страхотно представяне. По пътя към победата в турнира, първият отбор на KSC успя да спечели 7 от 8-те турнирни игри и в крайна сметка да отпразнува победата в турнира. Във финалния кръг бяха изоставени три силни отбора - SV Heimstetten, SV Planegg и FT Gern. Във вълнуващия и много разгорещен финал срещу ФТ Старнберг, момчетата от Кирххайм не показаха Неверен при изпълнението на дузпи и имаха победител в мача при вратаря Джулиан Пейдж. 133-сантиметровият гигант парира 4 дузпи на Старнберг и бе отпразнуван от съотборниците си. („Може би Жул е и Мануел Нойер“ 🙂) След като заеха 1-во място в купата на Меркур и победиха предния бегач FC Sportfreunde, децата увенчаха перфектната си седмица. Сега е време да отидем на Cordial Cup следващия уикенд, където освен Челси ФК и APSS Хонг Конг, други топ международни отбори очакват нашите деца.

U11-3 бит под стойност в C + R Cup

Хареса ли ви тази статия? Споделете го с приятелите си!