Състояние на абоната: Понастоящем няма активен абонамент

Имате достъп до повече от 100 PLUS статии на седмица и се наслаждавайте на нашия премиум изглед на статии

Управление на абонамента

Корона в NRW: Рейд също в Кьолн поради измама при спешна помощ в голям мащаб

BCB: Преломният момент успява с мрак

Bliesheim

BC Bliesheim все още може да спечели. След три поредни поражения, отборът на футболната областна лига (сезон 2) постигна тясна победа с 2: 1 (0: 1) във VfL Meckenheim, която беше заплашена от изпадане. В първия кръг доминираха VfL, които заслужено поведоха със свирка на почивката. След почивката обаче Bliesheimers влязоха по-добре в играта, като резервният Volker Düster беше особено убедителен. Ветеранът игра силно и подготви изравняването чрез Маркус Хеммерсбах (55-и). Денис Крипендорф вкара победния гол за БК Блисхайм 20 минути преди края.

Bliesheim: Херман, Флок, Шиндлер, Дам, Каракас, Хорн, Хеммерсбах, Зандер (46-ти мрак), Шнепенхайм, Алтватер, Крипендорф Голове: 1: 1 Хеммерсбах (55-та), 2: 1 Крипендорф (70-а).